|
ke stažení |
|
|
SKCR 2/90
sprchový kout celorádius r60 - dva posuvné díly
| 90.0 x 90.0 x 185.0 cm |
| |
| Pearl | 8 680 ,- Kč |
| Čiré sklo | 10 860 ,- Kč |
| Čiré+water off | 12 150 ,- Kč |
| Chinchila+water off | 12 910 ,- Kč |
| Sklo Chinchila | 11 590 ,- Kč |
 | ke stažení |
|
technická dokumentace |
|
|
| 3D modely |
|
|
| katalogy |
Konstrukčními prvky sprchových zástěn SKCR 2/90, řady STANDARD, jsou pevné a pohyblivé stěny tvořené rámy z tenkostěnných hliníkových profilů, do kterých jsou v těsnících profilech z měkkých plastů vloženy výplně. Na výběr je k dispozici několik druhů výplní. Plastové, tzn. tvrzený transparentní polystyrén běžně nabízený v dezénu PEARL a tloušťce 2,5 mm a nový dezén chinchila. Povrch je chráněn PE folií, která se snímá až po montáži. Dále nabízíme možnost výběru bezpečnostního skla tloušťky 3 a 4 mm, v čirém provedení nebo. Úpravu povrchu proti usazování kapek vody provádíme na přání.
Spojením odpovídajících pevných a pohyblivých stěn pomocí pojezdů s kladkou a příslušného těsnění je dosaženo výrobku v nabízeném rozměru. Standardní výška sprchových zástšn SKCR 2/90 je 185 cm. Tenkostěnné profily jsou vyrobeny z vysoce pevnostní slitiny hliníku, povrchová úprava práškovým nástřikem komaxit bílé barvy.
Šířka vstupu je 57 cm.
K tomuto sprchovému koutu s rádiusem R60 doporučujeme sprchovou vaničku SIRIUS.
| vaničky |
| |
|
|
| Ceny jsou uvedeny včetně DPH. |
Použití a prezentace fotografií výrobků je možná pouze se souhlasem TEiKO spol. s r.o.Neoprávněné užití v rozporu s tímto prohlášením bude mít za následek učinění potřebnýchprávních kroků ze strany majitele autorských práv fotografií.