O nás

Historie a současnost

TEiKO spol. s r.o. - ZNÁME VAŠE POTŘEBY

TEiKO patří od roku 1992 mezi nejúspěšnější výrobce sanitární techniky jak v českém, tak evropském měřítku. Jsme ryze českou firmou, bez jakékoliv účasti zahraničního kapitálu. Přes tuto skutečnost se nám daří úspěšně expandovat i na zahraniční trhy. Výrobky TEiKO tak lze dnes zakoupit již v 17 evropských zemích.

Téměř všechny akrylátové vany značky TEiKO lze osadit nabízenými hydromasážními systémy a lze je dovybavovat nejrůznějšími doplňky.

 

TECHNOLOGIE, KVALITA, ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Vynikající kvalita našich výrobků je dána jednak moderní výrobní technologií a kvalitním vybavením, ale také i používáním špičkových materiálů (akrylátových desek) renomované značky Lucite. Záruka kvality je dokladována certifikací ISO 9001:2000. Veškerá výroba probíhá s maximální ohleduplností k životnímu prostředí dle normy ISO 14001. Pozornost firmy je upřena zejména k dalšímu rozvoji obchodních aktivit, zvyšování výrobních kapacit a zlepšování péče o zákazníky. Samozřejmostí je neustálý vývoj nových typů produktů, jejich žádoucích účinků a vhodných doplňků. Téměř všechny akrylátové vany značky TEiKO lze osadit nabízenými hydromasážními systémy a lze je vybavit nejrůznějšími doplňky.